Ümitköy Çayyolu Özel Dersler

Deneyimli ve profesyonel öğretmen kadrosuyla- merkezimizde grup veya birebir olarak masa başında alanında uzman öğretmenle özel ders verilmektedir. Beytepe Kurs için öncelik, öğrencilerimizi kendilerinin veya velilerinin belirlediği branşlarda yaşanan eksikliği gidererek okula takviye alanında yardımcı olabilmektir.

Beytepe Kurs; sınavlara hazırlık ve okula takviyede etkili eğitim verebilmek için özel olarak dizayn edilmiş birebir eğitim sınıflarımızda öğrencilerimiz öğretmeniyle doğrudan etkileşime geçerek özel dersin farkını yaşamakta ve anlaşılmayan konu kalmamaktadır.

Beytepe Kurs’a özel ders ihtiyacı için bize başvuran öğrencilerle ilk görüşmeyi Tolga Hoca yapmaktadır. Bu görüşme ve süreç öğrencinin yapısına ve seviyesine uygun, alanında uzman branş öğretmeninin öğrenciyle bir araya gelmesini sağlayarak olası bir uyum sorununu en baştan çözer, derslerin daha verimli ilerlemesini sağlar. Hazırlanan form ve anketlerle velilerimiz de derslerin işlenişi ve öğrencinin gelişimi hakkında bilgilendirilir.

Beytepe Kurs; kurum ve bütçe olarak sizlere güvenilir ve ekonomik özel ders imkanı sunmaktadır.

Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, Edebiyat, Tarih, Coğrafya, Felsefe, İngilizce, Fransızca, Almanca gibi derslerden özel ders almak ve detaylı bilgi için 0 532 600 42 94 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

0505 767 95 22