Hakkımızda

Beytepe Kurs; 20 yıllık geçmişi, tecrübesi ve kalitesiyle Ümitköy Çayyolu’nda “eğitimde kalitenin değişmez adresi”dir. Kurulduğu günden bugüne disiplinden, eğitim ve öğretimin temel esaslarından, genel ahlaki ve toplumsal değerlerden taviz vermeden, değişen çağa ayak uydurmayı ilke edinmiş bir yönetim anlayışıyla hizmet veren Beytepe Kurs’ta başarı hemen her öğrenci için değişmeyen bir kazanım olmuştur.

Sınavlara hazırlık aşamasında öğrencilerimiz alanlarına ve okul türlerine göre sınıflandırılarak kendileri için en uygun sınıflarda eğitim görmektediler. Sınav tarihine kadar çok sayıda denemeyle, aldıkları derslerdeki başarı durumları yakından takip edilir ve velilere detaylı bilgilendirme yapılır. Tüm bunlara ek olarak bütün gruplarımızda titizlikle yürütülen Ödev Takip Sistemi de yine sınavlara hazırlıktaki öğrencilerimiz için de uygulanmaktadır. Bu sayede öğrencilerimizin eksikleri, anlamadıkları konular ya da çözülemeyen sorular rehber öğretmenler tarafından yakından takip edilmektedir.

Siz de Beytepe Kurs’un bir parçası olabilir, bu haklı gururu bizlerle birlikte yaşayabilirsiniz. Bizleri telefonla arayabilir, internet sitemizi ziyaret edebilir ya da bizzat dershanemize gelerek atmosferimize yakından tanık olabilirsiniz.

 

0505 767 95 22