Ümitköy LGS Kursu

Ümitköy lgs kursu olarak lise sınavına girecek öğrenciler için son eğitim donanımlarıyla ve uzman kadromuzla eğitim vermekteyiz. Ortaöğretimden mezun olup iyi bir liseye geçmek isteyen öğrencilere, alanında uzman ve son derece deneyimli kadromuzla eğitim hizmeti vermekteyiz. İyi bir lise eğitimi almak isteyen öğrenciler için temelden ve sınav müfredatına uygun eğitim kataloğumuz ile siz aday öğrencilerimizi sınava eksiksiz ve tam motivasyon ile hazırlamaktayız. Ümitköy lgs kursu olarak eğitimde teknolojiye de son derece hakim olup talep doğrultusunda online ve yüz yüze eğitim seçeneklerimiz ile siz değerli öğrencilerin hizmetindeyiz. Birebir ve az kontenjanlı grup derslerimiz ile her öğrenciye gerekli ilgi ve eğitim hizmetini vermekteyiz. 

Liseye Geçiş Sınavı

Her yıl ortaöğretimden mezun olan binlerce öğrencinin liseye geçiş sınavı olarak bilinen LGS ye girdikten sonra alacakları puan ile liselere yerleştirmesi yapılmaktadır. Ümitköy lgs kursu olarak sınav müfredatına uygun her biri alanında uzman deneyime sahip branş öğretmenler ile öğrencileri sınava hazırlamaktayız. Sınav müfredatına uygun, verimli çalışma saatleri ayarlanarak ister online ister yüz yüze birebir ve grup çalışmaları ile öğrencileri sınava hazırlamaktayız. Yardımcı kitaplar ve sınav metoduna uygun test alıştırmaları yaparak öğrencinin sınav sistemine hakim olmasını sağlıyoruz. Test mantığı üzerinden konu anlatımları ile sınav sistemi üzerinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Öğrencilerimize konu anlatımları üzerinden test çözme alışkanlığı kazandırarak belirli periyodlar arasında sınavlar yapmaktayız. Öğrencilerin eksik veya kendini yetersiz bulduğu her konu için etüt imkanı sunmaktayız. 

Ümitköy LGS Kursu ile Sınava Hazırlık

Ümitköy lgs kursu yeni eğitim öğretim yılında alanında deneyimli branş hocaları ile teknolojiye hakim ve sınav müfredatı doğrultusunda öğrencilere ders vermek için sabırsızlanıyor. Gerek yüz yüze gerek ise online dersler ile sınava hazırlık sürecimiz başlamaktadır. Yardımcı kaynak ve sınav modeliyle ilişkili bir hazırlık süreci içeren eğitim paketimiz ile her öğrenciye etüt seçenekleri ile de yardımcı olmaktadır. Ümitköy LGS kursumuzun eğitim imkanları ve avantajları hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için iletişim kanalları üzerinden bizlere ulaşabilirsibiz.

0505 767 95 22