Çayyolu Dershane

Çayyolu Dershane

Dershane, belirli bir tedrisat çerçevesinde örgün eğitimde öğrenilen bilgilerin pekiştirilmesine, yanlış öğrenilenlerin düzeltilmesine ve yeteneğinin daha fazla olduğu alanların tespit edilmesinde bu kurumu tercih edenlere yardım eden eğitim merkezleridir. Çayyolu Dershane  eğitimli, tecrübeli ve kaliteli eğitmenleri, psikologları ve rehberlik uzmanlarıyla eğitim veren kurumlardan biridir. Özel derslerin maliyetinden kurtulmak, aynı seviyede ve çok az sayıda öğrencinin katıldığı sınıflarda eğitim görmek için dershaneleri tercih etmek başarıya giden yolun ilk anahtarıdır. Sınav stresinden kurtulmak, hangi derslere daha fazla ağırlık vermek gerektiğini öğrenmek, daima öğrencilerin yanında olan eğitmenleri ve psikologlarıyla çok kolaydır. Çayyolu Dershane zorlaşan yaşam koşulları nedeniyle çocuklarının gerektiği kadar yanında olamayan ebeveynlerin bu yükünü ve sorumluluğunu üzerine alarak çocukların sorunlarla tek başına boğuşmasına son vermektedir. Ayrıca eksik kalan bilgilerin doldurulması ve konuların daha iyi öğrenilmesi amaçlanarak sık sık sınavlar yapılarak seviye tespit edilmektedir. 

Dershanelerin Amacı Nedir?

Okullarda verilen eğitim kimi zaman bir üst kademeye çıkmak ve istenilen eğitim kurumunda eğitime devam etmeyi yeterli kılamamakta, ek derslerin alınması gerekli olabilmektedir. Çayyolu Dershane  seviye testleriyle belirlenen aynı düzeyde, az sayıda öğrencinin devam ettiği sınıflarda verilen uygun derslerle başarı şansını arttırmaktadır. Hem psikolojik hem eğitim desteği sınavlardaki paniği yok ederek motivasyonu oldukça arttırmaktadır. Sürekli gözetim altında eğitimine devam eden öğrenciler, hak ettikleri sonuçları daha rahat elde edebilmektedirler. Çayyolu Dershane ezbere dayalı eğitime son vererek, sorgulamayı ve bilgiyi öne çıkaran bir bakış açısı kazanmaktadırlar. Kendi hayatları hakkında verdikleri kararlarda daha rasyonel, daha gerçekçi ve daha akılcı olmayı öğrenmektedirler. Öğrencilerin gereksinimleri, beceri ve istekleri ön planda tutularak, teşvik edilmektedirler. Rehber öğretmenler eşliğinde doğru hedef seçmeleri sağlanarak, donanımları bu yönde geliştirilmektedir.

Çayyolu Dershane  liseye veya üniversiteye geçişte her türlü alanda öğrencilere destek vererek eğitim düzeyinin artmasına ve hedeflerini tutturmalarına yardımcı olmaktadır. Sınava uygun bir eğitimle öğrencilerin istedikleri başarıyı yakalamak mümkün hale gelmektedir. Rehberlik ve öğrenci koçluğu hizmetleri veren dershanemiz öğrenciye en uygun alan seçimiyle başarısızlığa son vermektedir. Stresle mücadelede her zaman öğrencilerin yanında olan kurumumuza ulaşmak için web sitemizdeki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

0505 767 95 22